neljapäev, 27. september 2012

MK etapp ja Peko MTBO

nädalavahetusel oli kirju. olin stardis abiks rattaorienteerumise maailmakarikaetapil, jõudsin peenise-Marko (oi vabandust, nüüdsest doktor Peenis) doktorikaitsmise peole ja lisaks võistlesin ka ise kolmel päeval.
sprindi start
kuigi MK etapp, oli üritus pigem väike ja sõbralik. kõik kriitilised kohad olid kaetud, kui miskit läkski veidi viltu, ei tehtud sellest suurt numbrit ja viga parandati jooksvalt. 
kuna ma olin W21 klassis ainus, kes kõigil kolmel päeval startis, siis polnud mul erilist motivatsiooni või vajadust ninast-veri-välja pingutada. reede õhtul alanud kurguvalu ja laupäevaga tekkinud tuuge nohu ei lasknud ka tervise poolest tugevalt sõita. 
rajad olid päris head, võrreldes eesti meistrikatega meeldis mulle värskas hoopis rohkem. 

reedene sprint räpinas oli ka maiuspala - kiired lühikesed lõigud, järsud kurvid ja pool-intuitiivne otsustamine. ühe punktiga mõisa juures oli rohkem pusimist, sest mitte kuidagi ei leidnud ma neid nelinurkseid kõva pinnasega alasid.
pusimise koht on etapp 9-10
laupäeval olin juba haige, terve päev külmetasin ja tahtsin koju kotile. aga kohe raja alguses mõtlesin, et mul ei ole midagi kaotada - ja otsustasin teha xdream'i :) riskisin minna otse, konkurente pole ja haige olen juba niikuinii. kilomeetriaeg polnudki kõige hullem, aga alles hiljem leidsin optimaalsema tee sutsu paremalt. tagantjärgi tarkus, loomulikult.
ekstreem algab punktist 2...
...ja lõpeb punktis 3 :)pühapäeval oligi eesmärgiks sõita lihtsalt rada läbi ja mitte punktidega eksida. (2 kevadist võistlust, kus ma jätsin mõlemal ühe punkti vahele, on mul veel eredalt meeles :) .) kohe alguses etapil 1-2 ei suutnud ma kaarti ja loodust kokku viia ning põrutasin ühes ristmiku sigrimigris liiga paremale. kui jõudsin välja elektriliinini (kaardil paremas servas), suutsin end kompassi abiga kaardile tagasi tuua. kilomeetriaeg tuli kokkuvõttes aeglasem, kui eelmise päeva pikal rajal, kuigi oma meelest suuri rajavalikuvigu ei teinud. 
minu meelest eriti palju rajavaliku võimalusi polnudki
tulemused, pildid Peko lehel.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar