pühapäev, 13. märts 2011

ma olen kõvem kui minu suusatreener!!! :P

suusahunt tehtud! läksin küll virisedes ja vingudes ja suure vastumeelega, aga ürituse (kellele võistlus, kellele üritus) käigus läks järjest paremaks ja nüüd olen väga rahul, et ennast sinna kohale vedasin.
tervise pärast olin ehk kõige rohkem mures, viimastel nädalatel mitu kõhuhäda, närvipõletik ja valus spordimassaazh ühe õlalihase lahtikangutamiseks. pulss oli jällegi enne starti kõrgel (ca 120, kindel märk sellest, et kehaga pole kõik korras).
kõige raskem oli esimene ring. pulss kõrge, oma rütmi ei leia, tehnika ei tule välja... seevastu pidas hästi ja libises ka enam-vähem. teisel ringil hakkas juba meelde tulema, mis asi on suusatamine. selleks aitas ilmselt kaasa tõeline talveilm - kõva tuul ja tihe lumesadu. samas aga pakkis kohutavalt suusale lund alla! vist 2 korda koperdasin kukkuda, sest tohutu suured piduriklotsid olid suuskadele alla tekkinud. kolmanda ringi lõpus hakkas aga üldine pidamine ära kaduma. selleks aitas ilmselt kaasa tõeline kevadilm - soe päikesepaiste. üritasin vana määrdega veel neljandale ringile minna, kuid keerasin peale kilomeetri sõitmist tagasi ja lasin kenal määrdepoisil pidamist juurde panna. sellest ka neljanda ringi eriliselt pikk aeg. enne viimast ringi lasin veel kliistrit alal panna, see oli üks tark tegu. viimane ring oli üsnagi lust ja lillepidu, pidas väga hästi ja lipe oli päeva parim! liigutused olid küll kanged ja jõuetud nagu mingil reumaatilisel puuhobusel.
viienda ringi lõpetasin ca 10 min enne 8 tunni täis tiksumist. kokku 71,5 km ja puhast sõiduaega 7:10 kanti.
eriliselt tahaksin ära mainida seltskonda, kes rajal ja raja kõrval tegutses. Kalle (nr 25) oli suurepärane kaaslane, kellega suhteliselt samas tempos sõitsime; ta raiskas vähem aega boksipeatustele, aga Harimäe-tagustel laskumistel püüdsin ta alati kinni :) kahju, et ma ei suutnud teda veenda aega lõpuni sõitma. August - sulle suur tänu kõikide nende heade sõnade eest rajal ja peale finishit. 21cc mehed ruulivad! :D suur kniks Madisele kogu värgi tegemise eest ja "last but not least" tp poisid - kiiresti ja suure naeratuse saatel ulatati sulle kohvi, suppi, piparmünditeed... mida sa hing veel tahta oskad.
järgmisel aastal jälle!

veel on sellest kirjutanud Dr Holden. pilte siin.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar