Neljapäev, 14. mai 2009

Libahunt Naissaarel

jooksime mari-liisi ja maretiga.
ilm oli muutlik, alguses mitu tundi väga tugevat sadu, siis natuke päikest, pärast nõrgem sadu ja niisama pilvi. tuul oli väga tugev, tagasiteel mandrile olla olnud ca 3 meetrised lained. finishis polnud hamba all ka kuiva kohta ja korraldajad olid mullivanni ning sauna mandrile maha unustanud :P
juuresolevalt kaardilt on natuke näha meie marsruut.
kuna kaart on üsna ühetooniline-roheline, siis hindasime metsade läbipaistvust jooksvalt. planeeritud raja osas tegime korrektuure punktis 32 ja 74, vastavalt läbitud maad ja aega arvestades. loomulikult on tagantjärgi palju parem hinnata, et siit ja sealt oleks hoopis mõtekam olnud joosta... nagu olingi ennustanud, ülesanded olid lõbusad ja suhteliselt lihtsad. punktis 72 lükkasime rongi rööbastel ja sikutasime mingit tala laes - töö kiire ja korralik. punkt 75 oli lihtne takistusrada metsas mööda mahakukkunud puid. punktis 73 loendasime meremiine ja määrasime 223 kraadi, et suurt kivi leida. punkt 74 võttis rohkem aega, kuna keegi meist ei oska kõmpidel käia. alternatiiviks oli punkti leidmine rannast ilma mingi kaardi või juhatuseta. siinkohal tänan kahte noormeest, kes punkti leidsid ja mulle suuna kätte juhatasid! üks lahedamaid oli punkt 71, kus on "eesti rannapatarei", seal jooksime maa all ca 300 meetrit. mulle tundus et muudkui jookseme ja jookseme ning teeme saarele tiiru peale. punkt 70 oli samuti huvitav, "peeter suure rannapatarei" on kahekordne ehitis maa all, kus tubade ja käikude labürinti oli peidetud 5 punkti, jällegi tuli need leida ilma kaardi ja juhtnöörideta. me olime tublid, saime sellega ilusti hakkama.
kui ma nüüd võrdlen sügisese võistlusega, siis ise ka imestan, et ma nii palju suutsin joosta, kuigi mareti silkamine oli hoopis teine tase :)
naistest kolmas koht, üldjärjestuses 33.
aeg 5:52:05; TE 4,7; keskmine 151; max 180; energia 3734 kcal; distants 31,05 km; keskmiselt 11:21 min/km.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar