teisipäev, 28. mai 2013

minu elu teine 10 km - Tartu Olümpiajooks

just-just, täiesti õige - jooksin elus teist korda 10 km aja peale :P trikk on nimelt selles, et ma pole nii lühikest maad varem jooksnud. maraton, poolmaratonid, triatlonid ja multispordivõistlused, neid ma jookseks, andke aga ette! 
igatahes, sinnagi regasin end ainult sellepärast, et oli soodne ja sel aastal ei saanud minna otepää-elva jooksule. et võiks ju joosta ja proovida joosta kiiremini kui eelmine 10 km. kiiremini jooksma motiveeris mind eriti Tali Tiit, kes lubas mulle ühte asja kui jooksen alla tunni. (tema enda 10 km aeg muide 40 minuti kanti...) 
ega sellest lühikesest maast polegi eriti midagi kirjutada. ilma lubas koledat, aga tegelikult hakkas isegi õhukese pikkade varrukatega pluusiga kiiresti palav. ja seetõttu tuli üsna kiiresti janu. naljakalt hakkas kohe peale starti ka kõht näljast korisema. kannatasin ja kannatasin. jalad muutusid kiiresti raskeks, aga ma leidsin rajal endale paar head vedurit. erilised tänud nr 405 ja nr 1117, kes mind viimastel kilomeetritel lahkelt oma tuulde lubasid. korralduse poolest mulle meeldis väga, et kilomeetrid olid tähistatud, hea oli oma tempot jälgida.
muidugi, nagu nõudepesumasin ütles, alati jääb midagi kripeldama. mul kripeldavad nüüd need 4 sekundit... ootan järgmist võimalust aja parandamiseks :P

1 kommentaar:

  1. Blogi administraator eemaldas selle kommentaari.

    VastaKustuta