pühapäev, 8. mai 2011

kann pringiks!

ahh persse, ytlen ma! see va jooksumaraton l7ks suht aia taha.
pikem jutt j7rgneb, tahtsin lihtsalt oma suurema pettumuse v7lja elada.
***
no nii, hommik on ikka õhtust targem :)
ilmselt võib kokkuvõtvalt eilse jooksu kohta öelda, et inimkatsed jätkusid. peamised hädad olid villihõõrutud vasak jalg ning jooksu lõpus kõrgele kippuv pulss. suu kuivas ka kogu aeg, aga sellega harjus pikapeale ära. 
soetasin eelmisel nädalal endale 2XU kompressioonpõlvikud ja kandsin neid mitu päeva. tossudeks asics'id, mis samuti juba kenasti sisse kantud. kahjuks aga ei töötanud eile nende kahe kooslus vasakus jalas. selles pole midagi imelikku, et üks jalg käitub teistmoodi, sest mul on ortopeedilised tallad, mis omavahel veidi erinevad. igatahes - see koht, kus sokil on paksema niidiga sissekootud suurusnumber, hakkas juba üsna varakult jalavõlvi hõõruma. enne teist tp'd võtsin vasaku põlviku jalast ning lippasin palja tossuga edasi, tp's veetsin natuke aega plaasterdamisjärjekorras ning sain seejärel mõõduka valuga edasi liikuda. aga nende põlvikute kiituseks võib öelda, et sääremarjalihased (sageli minu kirstunaelad) olid pehmed ja mõnusad ning ka päev hiljem ei ilmuta erilist kangestust.
teine apsakas tulenes ilmselt sellest, et ca 30 min enne oodatavat finishit sõin ühe SIS Smart1 geeli, nagu Ain on soovitanud. seda geeli ma varem kasutanud pole ja ilmselt ei kasuta ka edaspidi. kuna mul isegi hommikune kohvilaks paneb südame hoogsamalt käima, siis ilmselt geelis sisalduv koffeiin on minu jaoks liiga tugev. viimased 4-5 km oli kõndimisega suht vaheldumisi, sest tundsin kuidas pulss ronis jooksma hakates väga kiiresti üles. 
aga midagi head ka - parema jala ahhilka on väga ok, ei mingit valu. lihased ja liigesed väga ok, reite välisküljed natuke annavad praegu tunda.
***
ahjah, kanni pringiks sooviti meile laupäeva õhtul tsikliklubis rock-kontserdil :P

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar